פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   רז זלצרמן היה רגוע - עד לרגע שהניעו את מכונית המרוץ. צפו

   רגע לפני שאליפות ישראל במכוניות מרוץ יוצאת לדרך, רז זלצרמן החליט לחמם מנועים עם נהג המרוצים והאיש שהביא את תרבות המרוצים לישראל ראם סמואל, ועף על מסלול המרוצים החדש בערד

   רז זלצרמן היה רגוע - עד לרגע שהניעו את מכונית המרוץ. צפו

   ב-15 ביוני יונף הדגל והמכוניות יזנקו מהמקום אל מרוץ המכוניות הראשון אי פעם בישראל. בימים אלה ערד מתכוננת לאירוע ההיסטורי שייערך בה בקיץ 2018: אליפות ישראל במכוניות מרוץ. באליפות זו ייקחו חלק 21 נהגים, אשר יחולקו לשלוש קבוצות ובכל סוף שבוע מתחרה קבוצה אחת. כל קבוצה תתחרה במשך שלושה סופי שבוע ותצבור נקודות. לאחר שלוש סדרות מרוצים (סה"כ 9 סופי שבוע) יוזמנו הנהגים עם הניקוד המצטבר ביותר בליגה להשתתפות באירוע הגמר שבו יהיו אימונים, מדידות זמנים ולבסוף מרוץ אחרון לעונה שבו יוכתר אלוף ישראל באליפות 208racing. המקצה הראשון ייערך בסופ"ש של 15-16 ביוני בערד, והסופ"ש השני ייערך ב-22-23 ביוני בערד. יתר המרוצים ייערכו בין החודשים ספטמבר לדצמבר.

   קבוצת לובינסקי, אחת מקבוצות הרכב המובילות בארץ המייצגת את מותגי פיג'ו וסיטרואן בישראל, משיקה לראשונה בישראל את מכוניות המרוץ פיג'ו 208racing בשיתוף חברת ProDrive של ראם סמואל וגידי קרונין. אז רגע לפני שאליפות ישראל במכוניות מרוץ יוצאת לדרך ורגע לפני שנעמוד על קו הזינוק, רז זלצרמן החליט לחמם מנועים עם נהג המרוצים והאיש שהביא את תרבות המרוצים לישראל ראם סמואל, מחברת PRODRIVE, שמארגנת ומפיקה את התחרות.

   מתי מזנקים? כל מה שצריך לדעת על אליפות ישראל במכוניות מרוץ

   כמה קילוגרמים מאבד נהג מרוצים בתחרות? ענו על החידון המוטורי