נעים להכיר: הדרך הכי מרגשת לבלות את הסופ"שים שלכם

2018 היא שנה טובה מאוד לספורט המוטורי בישראל. היא כוללת שלושה מרוצים מרתקים, כאלה שכוללים אתגרים שונים, פורמטים שונים וכמובן - ריגושים שונים. הכירו את שלושת המרוצים הלוהטים של השנה. הכירו את מרוצי השנה של ליגת PEUGEOT RACING בישראל

וואלה! NEWS בשיתוף לובינסקי, וואלה! NEWS בשיתוף לובינסקי

אליפות ישראל במרוצי מסלול 2018 - פיג'ו 208 RACING CUP

לראשונה אי פעם נערכת אליפות ישראל ובאליפות מתחרות 7 מכוניות מרוץ זהות מסוג פיג'ו 208 RACING CUP. במרוץ זה מוזנקות כל המכוניות יחד ומתחרות זו בזו תוך כדי עקיפות. המנצח הוא זה שחוצה ראשון את קו הסיום לאחר מספר הקפות מוגדר מראש. האליפות מורכבת ממספר סופי שבוע בהם כל מתחרה משתתף ב-6 מרוצים. בכל מרוץ יתחרו 7 מכוניות.

פיג'ו 208 RACING CUP (צילום: אתר רשמי)

מרוץ TOURING

מרוץ בו משתתפות מכוניות מרוץ במגוון רמות שיפור במסלול אספלט סגור ומפותל. למירוץ מזנקות כל המכוניות יחד ומתחרות אחת בשניה, תוך כדי נהיגה מהירה, עקיפות, נגיעות והמון אקשן ברמה מקצועית גבוהה, הראשון שחוצה את קו הסיום - מנצח.

בקטגוריה זו משתתפים נהגי מירוץ ותיקים וגם מתחרים חדשים הנכנסים לתחום המירוצים לראשונה כדי ללמוד ולהתקדם בו. הליגה מורכבת מסדרה של 5-6 ימי מירוץ, שני מירוצים בכל יום מירוצים. בכל סופ"ש צפויים להשתתף 12-15 מתחרים בו זמנית על המסלול.

מרוץ MDC

מרוץ בו מתחרות מכוניות מכל הסוגים יחד על אותו תוואי מסלול. מטרת המירוצים היא לבדוק ולבחון את הנהגים הטובים ביותר בארץ ולאפשר להם להתחרות במרוץ סוף העונה - מרוץ אלוף האלופים, בו ישתתפו הנהגים הטובים ביותר בתנאים שווים ברכבים זהים. הפרס למתחרה מנצח אלוף האלופים הוא מימון מלא להשתתפות במירוץ בעונת המרוצים 2019 בחסות פרודרייב, פיג'ו, לובינסקי והשותפים הנוספים של ליגת ה-MDC.

במהלך השנה יתקיימו מעל לשמונה מקצי מרוץ הפתוחים לנהגים היכולים להגיע ולהשתתף עם כל רכב שיש להם בבית ללא צורך להשקיע בשיפורים או לרכוש מכונית ספורט מיוחדת.

בכל יום מרוצים אנו בודקים את יכולות הנהגים על פי מדדים שונים של זמני הקפה ושיפור בזמנים וכמובן עמידה בלחץ התחרות מול המתמודדים האחרים.

עוד באותו נושא

הכירו את התחרות שעושה היסטוריה בישראל

לכתבה המלאה
(צילום: רונן טופלברג)

מיונים

בעקבות הביקוש הרב נפתחו ימי מיון נוספים לקראת התחרויות. המיונים יתקיימו בתאריכים:

27/8 בשעות 16:00-20:00
29/8 בשעות 16:00-20:00
31/8 בשעות 10:30-13:30
5/9 בשעות 15:00-19:00

לפרטים ולהרשמה

מרוצי חודש ספטמבר

מרוצי חודש ספטמבר יתקיימו במסלול המירוצים בערד

7/9 יום שישי - יום אימונים לכלים תחרותיים בתוואי התחרות. מקצי אימונים פתוחים במהלך כל היום (בתיאום מראש) כולל אפשרות להשתמש במערכת המדידה החדישה שבמסלול המרוצים (בתוספת תשלום).

8/9 יום שבת - יום מרוצים.

28/9 יום שישי - יום אימונים לכלים תחרותיים בתוואי התחרות. מקצי אימונים פתוחים במהלך כל היום (בתיאום מראש) כולל אפשרות להשתמש במערכת המדידה החדישה שבמסלול המרוצים (בתוספת תשלום).

29/9 יום שבת - יום מירוצים.

אירועי חודש אוקטובר יתקיימו במסלול המירוצים MOTORCITY, באר שבע

4/10 יום חמישי - יום אימונים לכלים תחרותיים בתוואי התחרות.
מקצי אימונים פתוחים במהלך כל היום (בתיאום מראש).

5/10 יום שישי - יום מרוצים

18/10 יום חמישי - יום אימונים לכלים תחרותיים בתוואי התחרות. מקצי אימונים פתוחים במהלך כל היום (בתיאום מראש).

19/10 יום שישי - יום מרוצים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully